Код товару: 3715
8118 грн.
Спортивне обладнання є важливим компонентом у розвитку будь-якої дитини. Від правильності вибору залежить не лише результат занять, а й їх безпека. Саме тому звертайтеся до магазину «Friend.ua», де доступні відповідні товари за вигідною вартістю. Встановити відповідне устаткування можна вдома, школі та на майданчику біля дому в залежності від типу та габаритів.
Продукція в наявності
Ексклюзивна продукція
Безпечні матеріали

Пісочниця катер зроблена з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навколишнього середовища. Оригінальний дизайн пісочниці зацікавить дитину на довго. У такій пісочниці відкриється можливість різноманітних рольових ігор та веселих витівок. У пісочниці діти можуть грати розвиваючи фантазію і соціальні навички. Гра з піском заспокоює. В ігровій формі можна зайнятися психотерапією на свіжому повітрі. Комплект підійде для організації зони відпочинку та гри в дитячому дошкільному закладі.

Розмірширина - 150 см


Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Пісочниця катер будиночки фізичний розвиток розвиток дитини ігрова площа вуличний тренажер гірка дитяча гойдалка дитячий ігровий комплекс дитяча карусель гойдалка-балансир гойдалка лавка для майданчика дитячий майданчик для дітей з обмеженими можливостями обладнання для спортивних майданчиків столик для майданчиків воркаут пісочниця огорожа паркан.Пісочниця катер зроблена з натурального дерева екологічно чистого та безпечного для дітей і навколишнього середовища. Оригінальний дизайн пісочниці зацікавить дитину на довго. У такій пісочниці відкриється можливість різноманітних рольових ігор та веселих витівок. У пісочниці діти можуть грати розвиваючи фантазію і соціальні навички. Гра з піском заспокоює. В ігровій формі можна зайнятися психотерапією на свіжому повітрі. Комплект підійде для організації зони відпочинку та гри в дитячому дошкільному закладі.
Похожие товары
Пісочниця човник
3716
Пісочниця кораблик зроблена з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навк..
1337 грн.
Пісочниця лодочка
3717
Пісочниця лодочка зроблена з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навко..
12337 грн.
Пісочниця машинка
3718
Пісочниця машинка зроблена з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навко..
7086 грн.
Пісочниця ракушка
3719
Пісочниця ракушка зроблена з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навко..
913 грн.
Пісочниця з кришкою
3720
Пісочниця дерев'яна зроблена з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і нав..
3265 грн.