Код товару: 5373457
6900 грн.
Спортивне обладнання є важливим компонентом у розвитку будь-якої дитини. Від правильності вибору залежить не лише результат занять, а й їх безпека. Саме тому звертайтеся до магазину «Friend.ua», де доступні відповідні товари за вигідною вартістю. Встановити відповідне устаткування можна вдома, школі та на майданчику біля дому в залежності від типу та габаритів.
Продукція в наявності
Ексклюзивна продукція
Безпечні матеріали

Для того, щоб повністю завершити стиль інтер'єру сучасної дитячої кімнати, необхідно купити дитячий пуф стильного дизайну, за допомогою якого можна створити зручні місця для сидіння. Ми пропонуємо клієнтам замовити набір пуфів, який можна використовувати в якості ігрової зони, місця для сидіння на п'ятьох дітей або навіть маленького дивана.


характеристики вироби

Модель: «Веселка».

Цей зручний диван-пуф виготовлений з надійних і міцних матеріалів - дерев'яного каркаса з окремими елементами з ДСП, наповнювача - пінополіуретану, оббивки - штучної шкіри або міцної тканини. Ніжки вироби виготовлені з пластику. Наші замовники можуть купити дитячий пуф, вибравши забарвлення кожного окремого елемента з семи запропонованих нами варіантів.

Габаритні розміри кожного «пелюстки» складають 480х370х350 мм.


Переваги та особливості

Пропонований нашим інтернет-магазином дитячий пуф може ефектно доповнювати інтер'єр приміщення, дозволяє зонувати наявне в розпорядженні нашого замовника простір. Це виріб підходить для використання в ігрових та дитячих кімнатах, в кафе, перукарень, дитячих садах і в інших закладах і установах.

Наші дизайнери докладають зусиль, щоб створювати меблі, яка дозволяє сформувати цікаву для дітей обстановку в кімнаті. Хочете доповнити інтер'єр приміщення, яким користуються маленькі діти, красивими пуфами, які можна використовувати і під час ігор? Тоді Вам потрібно купити дитячий пуф «Веселка» на нашому сайті, з доставкою в будь-який регіон України!

Яскраве забарвлення пуфів дозволяє зробити інтер'єр приміщення більш естетичним, веселим і цікавим для маленьких дітей. Всі використані для виготовлення виробу матеріали - на 100% безпечні для дітей і дозволені до використання чинним законодавством.

Під час обробки вашого замовлення менеджер повідомить вам терміни виготовлення і відвантаження вироби - вони залежать від завантаженості виробництва.

Виробник: Френд ЮА

Країна: Україна Харків 

Гарантійний термін використання цього дитячого пуфа-дивана становить 12 місяців.

Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Похожие товары
Відкрита шафа для зберігання засобів навчання (з 2-ма тумбами)
Ш-01
Для зберігання дидактичного матеріалу. Розміри: 2800-3130 x 410 x 1800. Колір бук...
21215 грн.
Візок металевий для зберігання дидактичного матеріалу
В-01
Металевий візок з 8- ма контейнерами з корисним об'ємом 15 л  які обладнано безпечними направля..
15025 грн.
Аудиторна дошка магнітно-маркерна стаціонарна
Д-01
Дошка аудиторна на п'ять комбінованих робочих поверхонь під крейду та маркер. Габаритні розміри: 3..
4919 грн.
Стелаж виробничий на 4 полиці
ст-30
Стелаж виробничий на 4 полиці 1700х400х1800..
3726 грн.
Столик медсестри
мед-01
Конструкція з ламінованої деревностружкової  плити завтовшки 16 мм бежевого кольору. Всі робо..
3924 грн.