Дитячі ігрові комплекси Малюк

Сучасні діти дуже сильно звикають до смартфонів батьків, тому найкращим способом зберегти їх зір, правильну поставу, є активні ігри. Дитячі ігрові комплекси «Малюк» розраховані для діток до 3 років. Вони виготовлені з безпечних матеріалів, мають бортики та поручні для безпеки. Елементи комплексів виконані в яскравих кольорах, які точно сподобаються дитині.

На що звертати увагу, обираючи ігровий комплекс

Ігровий комплекс для маленьких дітей –  це набір з будиночків, гойдалок, гірок, різних містків та переходів, лабіринтів, турніків. Обираючи такий комплект для активних ігор варто враховувати наступні фактори:

  1. Перш за все, варто враховувати вік дитини. Для малечі до 3 років всі елементи комплексу мають бути безпечними, мати обмеження (поручні, бортики), щоб мінімізувати ризик травмування дитини. Спуски (гірки) мають бути невисокими, жодних гострих кутів.
  2. Набір елементів комплексу має бути спрямований на розвиток фізичної витривалості дитини, координацію рухів, сприяти зміцненню опорно-рухового апарату. З урахуванням цих потреб і розроблені комплекси Малюк.
  3. При встановленні таких пристосувань в приміщенні чи на вулиці варто враховувати відсутність інших об’єктів в радіусі 1,5-2 метри. Тобто значення мають не лише габарити комплексу, має бути певний запас простору навколо.
  4. Матеріал. Більшість комплексів – це поєднання деревини, металу, пластикових елементів. Щоб такий розважальний куточок можливо було зробити на вулиці, використовуються тільки вологостійкі деталі з деревини, які пофарбовані безпечною фарбою, а метал має захисне покриття.
  5. Навантаження. Хоча комплекси розраховані на малюків до 3 років, але вони виготовляються с запасом і витримають дитину вагою до 60 кг. Для дітей старше 6 років такі комплекси використовувати заборонено.

Ігрові комплекси серії «Малюк» підійдуть для облаштування території біля власного заміського будинку чи багатоквартирної споруди. Їх можливо встановити в торговельному центрі в кімнаті для малечі, біля кафе, медичної установи, на території дошкільного закладу, тощо.

Купити ігровий комплекс серії Малюк

Компанія «Френд юа» пропонує купити ігровий комплекс «Малюк» за вигідною ціною. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами, державними установами. Вся продукція з каталогу, в тому числі спортивний інвентар, сертифікована, має висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України, приймаємо різні види оплати.


Дитячий ігровий комплекс KS91
3541
Дитячий ігровий комплекс KS91 призначений для розвиваючих ігор дітей у віці до 3 років. Дозволяє одн..
h-гірки: 900 мм Висота: 2350
16679 грн.
Дитячий ігровий комплекс KS92
ks92
Дитячий ігровий комплекс KS92 призначений для розвиваючих ігор дітей у віці до 3 років. Дозволяє одн..
h-гірки: 900 мм Висота: 2350
28943 грн.
Дитячий ігровий комплекс KS93
ks93
Дитячий ігровий комплекс KS 93 призначений для розвиваючих ігор дітей у віці до 3 років. Дозволяє од..
h-гірки: 900 мм Висота: 2350
19784 грн.
Дитячий ігровий комплекс KS94
ks94
Дитячий ігровий комплекс KS94 призначений для розвиваючих ігор дітей у віці до 3 років. Дозволяє одн..
h-гірки: 900 мм Висота: 2350
51608 грн.
Дитячий ігровий комплекс KS95
ks95
Дитячий ігровий комплекс KS95 призначений для розвиваючих ігор дітей у віці до 3 років. Дозволяє одн..
h-гірки: 900 Висота: 2540
59200 грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)