Обладнання для освіти зі шрифтом Брайля

Засоби Брайля для навчання є основним компонентом для розвитку дитини та дорослої людини, яка втратила зір у свідомому віці, що привело до необхідності пристосовуватися до умов життя. В інтернет-магазині «Friend.ua» доступні відповідні товари, які дозволять незрячим навчитись читати та писати з використанням відповідних шрифтів. Це дозволить бути незалежним від допомоги інших людей, які не можуть бути завжди поряд з ряду причин. До вашої уваги найпростіші засоби та інструменти, а також складні технічні комплекси, які дозволяють організувати повноцінне робоче місце для людей з обмеженими можливостями.

Особливості засобів Брайля для навчання

Використання рельєфного шрифту є основою для читання та письма, тому виробники подбали про комфорт використання кожного виробу. Засоби для навчання з цифрами Брайля дозволять дітям та дорослим дізнатись, як правильно пишеться та читаються числа. Для цього передбачені набори тактильних цифр, які становлять собою великі пластикові числа, на поверхні яких про дубльоване написання шрифтом Брайля. Дорослі, які втратили зір, мають змогу таким чином швидше зрозуміти новий тип символів. Інше обладнання для освіти зі шрифтом Брайля:

  • подвійні колодки-шестикрапки зі шрифтами;
  • настільні принтери шрифту Брайля, які дозволяють не лише використовувати спеціальну ручку, а виводити на папері великі обсяги тексту за необхідності для себе та інших людей з вадами зору;
  • переносні дисплеї зі шрифтом Брайля;
  • прилади для письма на певну кількість рядків. Різні варіанти розмірів передбачені для носіння в сумці, портфелі або кишені в залежності від вибраного розміру;
  • механічні друкарські машини;
  • мовні самовчителі різної конструкції;
  • магнітні набори цифр з позначками шрифтом для сліпих.

Дошки Брайля доступні в двосторонньому варіанті, якщо є потреба в написанні відносно великого обсягу тексту. Ціни вказаних товарів залежать від складності виробів та комплектуючих, які необхідні для нормального функціонування приладів. Особливо виділяються апаратно-програмні комплекси, куди входить ПК та МФП (сканер) з акустичними системами. ПЗ дозволить розпізнавати відскановані тексти в книгах та інших друкованих носіях. Приладдя з мовою Брайля виготовляється з безпечних матеріалів, які є витривалими при постійному використанні.

Замовити приладдя з мовою Брайля

Магазин «Friend.ua» пропонує товари для сліпих та людей зі слабким зором та спортивний інвентар для школи за вигідною вартістю. В наявності лише оригінальне обладнання, виготовлене з дотриманням всіх норм. Для того щоб купити засоби Брайля для навчання, потрібно вибрати відповідний товар у каталозі.

Доставка обладнання зі шрифтом Брайля здійснюється по всій території України, включаючи Київ та інші міста. Є можливість забрати вантаж у Харкові на складі. Зробіть життя людини з недоліками зору набагато легшим завдяки навчальному обладнанню та техніці.


Апаратно-програмний комп'ютерний тифлокомплекс з синтезом мови
ФФ2949
Апаратно-програмний комп'ютерний тифлокомплекс з синтезом мовиТифлокомплекс - це сукупність при..
27300 грн.
Подвійна колодка-шестикрапка зі штифтами
2961
Подвійна колодка-шестикрапка зі штифтамиВиріб складається з дерев'яної коробки з отворами та 12 штиф..
570 грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)