Обладнання для світлої сенсорної кімнати

Світла сенсорна кімната дає можливість розслабитися в психічному та емоційному плані, повністю позбутися від стресу. Але для дітей подібні приміщення ще й приносять величезну користь в розвитку. Найчастіше сенсорні кімнати використовуються в торгових центрах, дитячих садах, школах.

Для самоствердження, успішного і щасливого життя, недостатньо приймати антидепресанти. Є можливість обійтися без застосування медикаментів, правильно облаштувавши кімнату. Особливу увагу слід приділити дітям. Світла сенсорна кімната для дітей з особливими вимогами допоможе стимулювати всі системи сприйняття: слухову, зорову, смакову, тактильну, нюхову, вестибулярну.

Чим корисна світла сенсорна кімната

Замовивши світлу кімнату для своєї дитини в Харкові в інтернет-магазині «Френд юа» є можливість досягти гарного результату в розвитку і самопочутті дитини. Емоційний, психічний і інтелектуальний розвиток дітей залежить від сенсорного розвитку. Завдяки органам почуттів, люди можуть реагувати на навколишнє і на власні почуття. Обладнання для світлої сенсорної кімнати допомагає досягти наступних ефектів:

  1. Розслаблення м'язів і емоційної напруги;
  2. Стимуляції сенсорного сприйняття;
  3. Зниження агресії, тривожності, появи позитивних емоцій;
  4. Розвитку творчих здібностей, концентрації, уяви, інтуїції.

Найчастіше встановлюється світла сенсорна кімната в ДНЗ. Це стимулює активність дітей з невеликим бажанням вчитися і розвиватися. У дитячих садках такі кімнати обладнані сухими басейнами з кульками різного кольору, інтерактивними панелями з сенсорними датчиками, конструкторами, безкаркасними меблями та іншим обладнанням.

Також величезну користь приносить сенсорна кімната для дітей з аутизмом, психомоторними розладами. Вона добре розслабляє таких дітей, знімає тривогу. Найголовніше в організації приміщення — це вибір загальної системи освітлення. Облаштування світлої сенсорної кімнати обов'язково повинно відтворювати теплу та приємну атмосферу в приміщенні.

Купуючи товари в нашому інтернет-магазині є можливість розраховувати на доставку в такі міста, як: Київ, Одеса, Львів, Дніпро та інші. За допомогою спеціальних світильників, сенсорних м'ячиків, сухого басейну або душу, тактильного панно та інших виробів, можливо розважити і розслабити дитини.

Купити обладнання для світлої сенсорної кімнати

Якщо є бажання облаштувати кімнату, яка допоможе в розвитку дитині, пропонуємо звернути увагу на наш асортимент. У нашому інтернет-магазині ви знайдете все, що потрібно для успішного дитячого розвитку. Замовити обладнання для світлої сенсорної кімнати можуть всі охочі прямо в режимі онлайн. Для цього слід просто ознайомитися з різноманітністю товарів і оформити покупку. Консультанти магазину з радістю нададуть допомогу у виборі товару, якщо з цим виникнуть труднощі.

Інтернет-магазин «Френд юа» має масу наступних переваг. Ми пропонуємо всім своїм клієнтам:

  • Великий вибір товарів;
  • Доступні ціни;
  • Кур'єрську доставку в будь-яку точку Харкова;
  • Доставку по всій території України;
  • Зручні способи оплати.

Ми пропонуємо тільки якісні та безпечні товари. Спортивне обладнання та дитячі товари мають відповідні документи, що підтверджують якість. Таку послугу, як облаштування сенсорної кімнати, також є шанс замовити у нас. Це дасть можливість значно заощадити на пошуку майстрів, які можуть зайнятися встановленням обладнання. Наші співробітники не тільки оперативно доставлять всі замовлені товари, але і займуться монтажем, виконавши все швидко та якісно.


Пристрій для аромотерапії тепловий
SS1000
Розміри: 6х25х20 см Вага: 0,8 кг Комплектація: ароматизатор Прилад для ароматерапії допоможе..
6800 грн.
Лидер продаж!
Сухий душ
Сухий душ
SS-30
Розміри: 150х70х70 смКолір: різнокольоровийМатеріал: пластмасові обручі, стрічкаРізнокольорові стріч..
1600 грн.
Тактильне ігрове панно
43225
Розміри: 100х50 см Колір: різнокольоровий Матеріал: ПВХ, ковролін Яскраве забарвлення панно..
1800 грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)