Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам Закон про захист прав споживача.

Щоб мати змогу обміняти або повернути товар, будь ласка, переконайтеся в наступному:

• товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

• товар повністю укомплектований і не порушено цілісність фірмової упаковки, повністю збережено всі ярлики, захисні плівки, збережено заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

Як можна зробити обмін або повернення товару

Обмінювати або повернути товар можна заповнивши форму повернення товару. У формі просимо Вас докладно вказати, який саме дефект містить товар, що повертається. Протягом одного робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення інформації, варіанта доставки товару, що повертається, та інших питань.


Гроші повертаються покупцю протягом 7 днів із моменту отримання нами товару.

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з наявного у нас асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші, у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний, за першого ж вступу відповідного товару у продаж.

Якщо куплений товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Вами використаний, покупець оплачує послуги кур'єра для повернення або обміну товару.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або нефункціональністю товару), послуги з виїзду кур'єра до покупця щодо заміни або повернення товару безкоштовні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном та поверненням, оплачуються покупцем.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або нефункціональністю товару) всі транспортні витрати бере на себе інтернет магазин