Інтерактивні ігри

Інтерактивні ігри – це інструмент навчання, який все ширше застосовується спеціалістами при роботі з дітьми. Мета проведення подібних занять націлена на розвиток дітей дошкільного та шкільного віку.

Чи потрібні інтерактивні ігри для ДНЗ та шкіл

Подібні засоби вкрай необхідні при роботі з дітьми. Сучасне покоління більш за усе цікавлять завдання та ігри, пов’язані з використанням інтерактивних технологій. Важливо відповідально ставитися до організації процесу навчання та грамотно підбирати обладнання. З таким підходом, педагог домагається того, щоб діти отримали стимул роздивитися та вивчити нові предмети, зацікавилися грою, відчули бажання повернутися знову до заняття. Особливістю взаємодії учнів та вихованців з інтерактивним обладнанням, є його можливість «змінюватися», «підлаштовуватися» під потреби кожного, так як немає сталої системи, яка б дозволила навчати всіх дітей за однією схемою.

На сьогоднішній день, за бажанням, можна знайти як інтерактивні ігри для дошкільнят, так і для молодших школярів. Важливими особливостями цих навчальних матеріалів повинні бути їхня доступність, простота та водночас – цікава демонстрація . Застосувати на занятті можна будь-що: аудіо- та відеозаписи, ілюстрації, іграшки. Інтерактивна гра дуже подобається дітям, що дозволяє педагогу з легкістю фокусувати та стримувати їхню увагу на певному завданні.

Навіщо дітям використовувати саме інтерактивні засоби навчання

Дуже важливим етапом у навчанні стають інтерактивні ігри для дітей дошкільного віку. Настає період, коли діти все пізнають шляхом тісного контакту з оточуючим середовищем. Саме подібні ігри найкраще впливатимуть на загальний розвиток усіх мисленнєвих процесів та шляхів обробки інформації.

В учнів молодшої школи все частіше в класах з’являються посібники, які дозволяють дітям, граючи, вивчати природу, дні тижня, англійську мову та математику. Ця інтерактивна гра для дітей молодшого шкільного віку змушує їх проявляти ініціативу, самостійно працювати з таким матеріалом, вигадувати алгоритми, встановлювати причинно-наслідкові звязки. Також це сприяє більш широкому розвитку їхніх фантазії, спостережливості та мислення.

Які інтерактивні ігри для дітей мають найвищу популярність серед спеціалістів

  • Учбово-ігрові комплекси. (Навісні дошки та комплекси, що вішаються на стіни та дозволяють дитині у будь-який час взаємодіяти з інформацією);
  • Столи для пісочної анімації.  (Прекрасний елемент для розвитку дрібної моторики в дітей, незалежно від віку. Може мати вигляд звичайного стола зі світлом, а може нагадувати цілий 3-D світ);
  • Сенсорна підлога. (Чудова забавка для дітей, що об’єднує в собі можливість навчання і активного відпочинку);
  • Інтерактивні дошки. (великі дошки, що мають доступ у мережу і дозволяють негайно знайти і продемонструвати необхідну інформацію);
  • Невелике інтерактивне обладнання (по типу сортерів, дерев’яних ігор та різних наочних дидактичних матеріалів, які забезпечують дитині активний всебічний розвиток).

Ознайомитись з доступними товарами та купити інтерактивну гру або спортивний інвентар для школи можна на нашому сайті. Наш асортимент постійно оновлюється, тому ви можете завжди знайти щось новеньке. Для зручності покупця, ціна вказана під товаром. Доставка можлива, починаючи з Києва та Харкова, та закінчуючи всією Україною. Зверніть увагу! У Харкові доступна функція самовивозу товару чи доставка з кур’єром на вибір.


Інтерактивна пісочниця
979
Інтерактивна пісочниця Це прямокутна ємність з натуральним піском і 3Д проекцією, яку створює прог..
116125 грн.
Піддони для занять з піском
978
Піддон для піску у формі прямокутника виготовлений з якісних та безпечних матеріалів. В комплект вхо..
900 грн.
Пісочниця з підсвіткою
943
Пісочниця з підсвіткою Пісочниця виготовлена з якісного матеріалу, оснащена підсвіткою. За допомог..
6200 грн.
Планшет для пісочної терапії, зі світлодіодною лампою білого освітлення
983
Світлодіодний планшет, зі світлодіодною лампою білого освітлення для групових занять. Рекомендо..
2800 грн.
Стіл для малювання піском без ніжок
981
Розміри: 20х50х60 см Матеріал: ДСП, скло Комплектація: стіл, кварцевий пісок Стіл призначени..
3500 грн.
Стіл для малювання піском з ніжками
980
Розміри: 20х50х60 см Матеріал: ДСП, скло Комплектація: стіл, кварцевий пісок Стіл призначени..
3400 грн.
Стіл для малювання сіллю і піском з підсвіткою
945
Стіл для пісочної терапії з світлодіодною кольоровою підсвіткою. Рекомендований для арт-терапев..
6100 грн.
Стіл для пісочної терапії, кольоровий з світлодіодною кольоровою стрічкою
982
Світлодіодний стіл з хромованими ніжками для групових занять. Рекомендований для арт-терапевтичного ..
5800 грн.
Лидер продаж!
Шестикутний стіл для пісочної анімації і терапії
Шестикутний стіл для пісочної анімації і терапії
944
Розмір шестикутного столу 1000х870х80 мм;Матеріал каркаса виготовлений з натурального дерева ясен. Д..
8800 грн.
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)