Дитячі спортивні майданчики

Хіба може бути щось цінніше за здоров'я? Зміцнювати його потрібно з дитинства, причому не обов’язково суворими тренуваннями, досить регулярних занять на спортивних майданчиках в ігровій формі. Тренуватись, одночасно граючись з друзями, набагато цікавіше, тому дитячі спортивні майданчики настільки популярні. Їх варто встановити біля приватного будинку чи багатоповерхівки, освітніх закладів та в парках, на базах відпочинку та дитячих таборах. Такі майданчики – зручне місце для проведення змагань, спортивних свят, квестів, занять з фізкультури.

Особливості дитячих спортивних майданчиків

Спортивні майданчики – це великий набір елементів: гірки, гойдалки, шведська стінка, канати турніки, тощо. Це дозволяє одночасно займатись чи гратись великій кількості дітей, тому сприяє комунікації, допомагає познайомитись з іншими дітьми, завести нових друзів.

Замовити дитячі спортивні майданчики варто, тому що вони:

  • відволікають дітей від смартфонів, телевізорів, переорієнтовують на реальний світ;
  • сприяють зміцненню імунітету, оскільки привчають малюків гратись на вулиці цілий рік, незалежно від погоди;
  • приносять задоволення, позитивні емоції;
  • знімають втому та напругу від занять в школі чи на гуртках;
  • зміцнюють м'язи, опорно-руховий апарат;
  • покращують поставу та координацію.

Завдяки дитячому спортивному майданчику, малюк багато рухається, змагається з іншими, освоює нові вправи. Це весело і цікаво. Чим більше елементів входить до комплексу, тим цікавішими та різноманітнішими будуть заняття, вони ніколи не набриднуть.

Купити дитячий спортивний майданчик

Для виготовлення деталей майданчиків використовується деревина, що оброблена спеціальними розчинами, щоб протистояти волозі. Натуральний та приємний на дотик матеріал легко пофарбувати в яскраві кольори. Також використовується міцний метал, вкритий шаром фарби для запобіганні корозії. Такий майданчик прослужить довгий термін.

Компанія «Френд юа» пропонує купити дитячі спортивні майданчики в різній комплектації, а також різноманітне спортивне обладнання для школи з доставкою по всій території України. Продукція якісна та безпечна, сертифікована, дозволена до використання в дошкільних та шкільних закладах. Ми пропонуємо вигідні умови, співпрацюємо з державними установами, компаніями, фізичними особами.


Вуличний спортивний майданчик
dsm-1
Вуличний спортивний майданчик..
136488 грн.
Спортивні майданчики для дітей
vsm-2
Спортивні майданчики для дітей..
57105 грн.
Спортивні майданчики для дачі
vsm-3
Спортивні майданчики для дачі..
56204 грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)