Вуличні тренажери та обладнання для вуличної гімнастики

Вуличні тренажери та обладнання для вуличної гімнастики

Вуличні тренажери є чудовою альтернативою для людей, які, з тієї чи іншої причини, не відвідують спеціалізовані спортивні заклади. Заняття спортом на свіжому повітрі дозволяють збагатити організм киснем та вітаміном D, а, також, підвищити його стійкість до змін клімату.

Обрати якісне обладнання для вуличної гімнастики можна на сайті компанії «Френд юа», яка є надійним виробником та постачальником товарів для спорту.

Переваги купівлі вуличних тренажерів на нашому сайті

  1. Зручність та надійність. Усю необхідну інформацію про спортивні вуличні тренажери можна переглянути на сайті інтернет-магазину. Широкий асортимент товарів розподілено за категоріями: так, наприклад, якщо клієнт має запит про дитячі вуличні тренажери, він може переглянути окрему добірку обладнання за своєю потребою. Також, «Френд юа» гарантує якість та надійність, що підтверджена переліком сертифікатів, які можна переглянути на сайті.
  2. Широкий вибір способів оплати та доставки. Кожен клієнт має можливість обрати зручну для себе форму оплати товару (готівковий/безготівковий розрахунок, післяоплата, оплата за рахунком або договором). Щодо доставки, вона здійснюється на території України за допомогою поштово-кур’єрських служб (Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс, Міст Експрес). Тому можна сміливо замовляти тренажери для вулиці у будь-які міста України: Київ, Дніпро, Львів, Рівне тощо. Існує варіант самовивозу зі складу, що знаходиться у місті Харків.
  3. Зворотній зв’язок. Замовити необхідний спортивний інвентар можна у будь-який зручний спосіб: подзвонити на один з вказаних номерів телефону, написати в месенджер, відправити лист на електронну пошту компанії. «Френд юа»  турбується про своїх клієнтів: менеджери надають якісну консультацію з усіх питань та допомагають зробити найкращий вибір за запитом кожного клієнта. Також, можна звернутися до головного офісу в Харкові. На сайті інтернет-магазину вказані всі можливі контакти та режим роботи.
  4. Співвідношення «ціна-якість». Якщо клієнт вирішив купити вуличні тренажери на сайті компанії «Френд юа», він може бути впевнений в якості товару. Ціни в інтернет-магазині є досить демократичними, вони залежать, виключно,від якісних характеристик матеріалу, з якого виготовлено обладнання. Широкий асортимент товарів дозволяє обрати найвигідніший для кожного покупця варіант.

Чому варто замовити вуличні тренажери в Френд юа

Інтернет-магазин «Френд юа» пропонує своїм клієнтам декілька додаткових можливостей. Однією з них є повернення товару. Заявку на повернення можна оформити на сайті, або зв’язатися з менеджером.

Іншою додатковою функцією є подарунковий сертифікат за темами: Birthday, Christmas та General. Це чудовий варіант для подарунку людині, зацікавленій спортом.

Також, компанія пропонує партнерську програму, згідно якої її учасники можуть отримувати додатковий дохід від покупок, що здійснюються за партнерським посиланням.

Отже, обираючи інтернет-магазин компанії «Френд юа», кожен клієнт гарантовано отримає якісне обслуговування та зможе обрати необхідний товар з широкого асортименту спортивного обладнання та ін. Підлогові бруси (паралетси) XL ТМ Уют Спорт
Підлогові бруси (паралетси), гнуті ТМ Уют Спорт, є найкращим варіантом для тренувань в домашніх умов..
700.00грн.
Турнік H-1 широкий
Настінний турнік, посилений (труба 40 х 40). Турнік стаціонарний, дуже простий і красивий дизайн. Зр..
620.00грн.
Турнік Юпітер 6
Настінний турнік Юпитер 5 - це вдосконалена конструкція, зразком якої є модель Н - 3. Відмінною особ..
700.00грн.
Універсальна шведська стінка для спортивних залів ТМ Уют Спорт
Універсальна шведська стінка для спортивних залів ТМ Уют Спорт призначена для виконання загальнофізи..
8000.00грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)