Лінзи Френеля

Лінзи Френеля

Лінзи Френеля дають змогу слабозрячим переглядати телепередачі, читати книги, газети, квитанції, маркування на продуктах самостійно, адже для людей з вадами зору навіть такі прості справи є справжньою проблемою. Інколи не рятують навіть окуляри. Полегшити роботу, навчання та повсякденне життя допоможе спеціальний оптичний пристрій - збільшувальна лінза Френеля.

Замовити збільшувальні лінзи Френеля

 «Френд юа» пропонує різні варіанти спеціальної оптика для слабозрячих. В каталозі ви знайдете найбільш зручний для себе формат.

Види оптики для слабозрячих

  1. Лінзи Френеля. Вони можуть мати вигляд прозорої лінійки чи бути схожими на підставки для зручного використання. Лінза виготовляється з пластику, що має ефект оптичного збільшення. Полімер може бути гнучкий чи жорсткий, його розміри бувають різні. Кратність збільшення лінзи не залежить від габаритів. Невеликі лінійки зручно носити з собою, бо вони легкі, не б’ються. Купити лінзу Френеля з підставкою можна для використання вдома чи на роботі. Така оптика – достойна альтернатива звичайній лупі, завдяки невеликій вазі.
  2. Електронні відеозбільшувачі. Вони поєднуються з телевізором, налаштовуються під розмір пристрою та дають змогу читати текст з екрану. Відеозбільшувачі мають декілька режимів функціонування, підійдуть для кольорового та чорно-білого зображення, споживають мінімум енергії.
  3. Портативні відеозбільшувачі. Вони дозволяють збільшувати об’єкті, відображати їх на екрані, фіксувати. Портативний відеозбільшувач дозволяє редагувати зображення. Він має невеликий розмір, не більший за смартфон.

Замовити лінзи Френеля та іншу оптику, товари для слабозрячих та незрячих ви маєте змогу в нашому інтернет-магазині. «Френд юа» пропонує безпечні та якісні товари за доступною ціною. Така продукція підійде як для індивідуального використання, так і для навчальних закладів. Оптику для слабозрячих можуть використовувати люди різного віку, діти.

Купити лінзу Френеля на нашому сайті

В «Френд юа» завжди є в наявності товари для навчальних закладів, пристрої та спортивне обладнання, в тому числі оптика для слабозрячих та незрячих людей:

  • реалізуємо широкий асортимент товарів;
  • пропонуємо доступні ціни;
  • приймаємо різні види оплати;
  • здійснюємо доставку в Київ та інші регіони України, в Харкові можливий самовивіз.

Наш магазин співпрацює з фізичними особами, організаціям, бюджетними установами. Завжди готові до співпраці!Електронний ручний відеозбільшувач
Електронний ручний відеозбільшувачДаний прилад з'єднується з телевізором і дає змогу проглядати зобр..
2270.00грн.
Лінійка-закладка с лінзою Френеля
Лінійка-закладка с лінзою ФренеляЛінзи Френеля мають вигляд прозорого плаского листа пластику, який ..
0.00грн.
Лінза Френеля А4 з підставкою
Лінза Френеля А4 з підставкоюЛінза Френеля це оптичний прилад, який дозволяє читати дрібний текст лю..
440.00грн.
Портативний відеозбільшувач 5 дюймів
Портативний відеозбільшувач 5 дюймівЦе портативний пристрій з ручкою, який дозволяє збільшувати і пр..
6450.00грн.
Прямокутна лінза для читання 15 см.
Прямокутна лінза для читання 15 см.Лінзи Френеля мають вигляд прозорого плаского листа пластику, яки..
490.00грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)