Мовні пристрої для незрячих

Мовні пристрої для незрячих здатні значно розширити можливості людей з проблемами зору і полегшити їм життя. Згідно з висновком ООН, сліпота – це найтяжча форма інвалідності. Але не все так погано, якщо людина не змирилася з цим і готова робити все, щоб жити повноцінним життям, бути корисною суспільству і сім’ї.

Голосові пристрої для незрячих, які представлені в нашому інтернет-магазині, допоможуть їм влаштувати свій побут згідно з власними потребами та не бути безпомічними у вирішенні щоденних завдань.

Особливості пристроїв для незрячих

Головне призначення техніки з мовним інтерфейсом – зняти обмеження, які зумовлені повною чи значною втратою зору. Шляхом застосування спеціальних побутових та медичних пристроїв незряча або слабозора людина зможе обходитися без сторонньої допомоги.

Чим вони відрізняються від звичайних? Необхідна інформація, яку зазвичай отримують користувачі з дисплеїв різних приладів, в пристроях такого типу озвучується чітким голосом. Таким чином вона стає доступною для тих, хто не може бачити.

Асортимент голосових пристроїв для незрячих

В цьому розділі магазину можна придбати пристрої для сліпих різного типу:

  • Медичні: голосові термометри, зап'ястні тонометри, підлогові ваги та ін. Це прилади, без яких іноді не можна обійтись. З їх допомогою можна самостійно виміряти собі температуру тіла, артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень та інші життєво важливі показники.
  • Визначники кольору та світла. Такі пристрої здатні озвучити понад 150 кольорів та відтінків, визначити джерело світла і його інтенсивність.
  • Прилади для письма плоским шрифтом в клітинку для людей, які позбавились зору у зрілому віці.
  • Побутові пристрої: голосові настінні та настільні годинники з будильником, рулетка, яка говорить, кухонні ваги та інше.

Ми будемо намагатися надалі розширювати асортимент корисних пристроїв і пристосувань для сліпих, тому з радістю приймемо вашу допомогу і підказки у цьому.

Купити пристрої для сліпих

Купити пристрій для незрячих або будь-який спортивний інвентар для дому та навчальних закладів на нашому сайті можна, замовивши його доставлення поштовою службою в Київ чи інші міста України, або кур'єром у Харкові. Також є самовивіз. Для оплати замовлення обирайте найбільш зручний для вас спосіб: на банківську карту, післяплатою після отримання, готівкою кур’єру чи безготівковий розрахунок.

Ми пропонуємо виключно якісні та безпечні пристрої для незрячих за доступною ціною. Телефонуйте або замовляйте необхідний товар через кошик покупця.


Ваги Beurer із мовним інтерфейсом
ФФ2978
Ваги Beurer із мовним інтерфейсомПризначені для вимірювання ваги до 150 кг. Результат вимірювання мо..
2850 грн.
Мовна рулетка для сліпих TapeKing
ФФ2976
Мовна рулетка для сліпих TapeKingЗ допомогою рулетки можна виміряти довжину, кути і рівні. Результат..
8500 грн.
Мовний визначник кольору Colorino
ФФ2975
Мовний визначник кольору ColorinoЦей портативний прилад може визначати 150 кольорів і відтінків. Про..
7450 грн.
Мовний годинник з мереживим живленням
ФФ2984
Мовний годинник з мереживим живленнямГодинник великого розміру можна поставити на поверхню або повіс..
590 грн.
Прилади для письма плоским шрифтом за системою Гебольда в клітинку
ФФ2985
Прилади для письма плоским шрифтом за системою Гебольда в клітинкуПрилад являє собою прямокутну дошк..
550 грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)