Код товару: 3507
33091 грн.
Спортивне обладнання є важливим компонентом у розвитку будь-якої дитини. Від правильності вибору залежить не лише результат занять, а й їх безпека. Саме тому звертайтеся до магазину «Friend.ua», де доступні відповідні товари за вигідною вартістю. Встановити відповідне устаткування можна вдома, школі та на майданчику біля дому в залежності від типу та габаритів.
Продукція в наявності
Ексклюзивна продукція
Безпечні матеріали

Дитячий ігровий майданчик Пряничний будиночок - це ігровий комплекс, який включає в себе і дитячий майданчик, на якій можна не тільки грати, але і виконувати різні фізічіскіе вправи, а також і будиночок, в якому дитина може організувати свій особистий простір. Зроблений з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навколишнього середовища. Гірка має високі бічні бортики, для додаткової безпеки. Зроблена з пластику високої щільності. Стійка до розтріскування і сонячним променям, несприятливих погодних умов. Підвісні гойдалки зроблені з міцного, стійкого до атмосферних умов, пластика. Регулюється качель по висоті за допомогою металевих змінних вісімок. На кінцях підвісної каната оцинковані металеві кільця. Гойдалка можна використовувати на висоті 175-250 см. У такому будиночку дитина може грати з компанією дітей. За допомогою гри, діти розвивають фантазію і соціальні навички. Вчаться домовлятися, ділитися. Дах будиночка захистить від дощу і сонця. Для дитини важливо мати особистий простір, в якому він буде господарем. Дитячий будиночок підходить для установки у дворі будинку, для дитячого саду, для відкритої галявини.


Розміргірка - 2,2 -2,5 м; гойдалка підвісна сидіння - 44х17х8,5 см
Комплектаціядитячий майданчик Пряничне будиночок - 1 шт .; гірка пластикова для спуску - 1 шт .; гладіаторські сітка - 1 шт .; гойдалки підвісні пластикові - 2 шт.


Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Похожие товары
Ігровий будиночок для дітей
3508
Ігровий будиночок для дітей зроблений з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для ді..
0 грн.
Дитячий будиночок різнокольоровий
3509
Дитячий будиночок зроблений з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навк..
17499 грн.
Будиночок для занять і гри
17499
Будиночок для занять і гриБудиночок з оригінальним дизайном та унікальною розробкою виготовлений із ..
18470 грн.
Iгровий будиночок Пошта BG042
3510
Дитячий будиночок зроблений з натурального дерева, екологічно чистого та безпечного для дітей і навк..
24710 грн.
Набір меблів Гiрка
3511
Є 10 варіантів конструкцій які можна зібрати з цього набору. Для розбирання застосовується лише 1 ін..
5500 грн.