Код товару: SS451
1100 грн.
Спортивне обладнання є важливим компонентом у розвитку будь-якої дитини. Від правильності вибору залежить не лише результат занять, а й їх безпека. Саме тому звертайтеся до магазину «Friend.ua», де доступні відповідні товари за вигідною вартістю. Встановити відповідне устаткування можна вдома, школі та на майданчику біля дому в залежності від типу та габаритів.
Продукція в наявності
Ексклюзивна продукція
Безпечні матеріали
54 двосторонніх карток з вправами, містить програму вправ для інтеграції зон мозку, "Антистресові вправи" і "Меридіан гімнастику". Містить опис вправ, функції, які розвивають кожну вправу і можливі помилки.
Вправи для інтеграції зон мозку - швидкі, прості, специфічні руху, що приносять користь кожному студенту незалежно від його проблеми. Особли вони ефективні по відношенню до дітей, діагностованих як "нездатних до навчання". Виконання вправ по 10-15 хвилин щодня, через рік підвищує показники успішності дитини в школі на 50%. Значно підвищується здатність учнів концентруватися на виконуваному завданні.
Антистресові вправи. Через те, що стрес є психофізіологічним станом, що супроводжується порушенням межполушарного взаємодії, мінімізувати його наслідки можливо за допомогою комплексу кінезіологічні вправ. Кінезіологічні вправи рекомендується виконувати щодня протягом 6-8 тижнів по 15-20 хвилин на день.
"Мерідіаннная гімнастика" - система вправ, що дозволяють нормалізувати функції меридіанів, активізувати внутрішню енергію, освоїти методи її регулювання і, як результат, поліпшити загальний фізичний стан організму, попередити або допомогти позбутися від хвороб, підняти настрій, знайти спокій духу і впевненість у собі в будь-якій ситуації.
Є 12 первинних парних меридіанів і два окремих серединних меридіана. Кожен меридіан пов'язаний з конкретним органом тіла і впливає на його роботу.

Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Похожие товары
Місячна качалка (вигнута дошка)
SS449
Місячна качалка (вигнута дошка) - ідеальний варіант для самих маленьких діток. Це вигнута особливим ..
1700 грн.
Дошка з цифрами
SS448
Додаткове обладнання для ігор, що розвиває координацію рухів і рівновагу: дошка з цифрами. Дитина, с..
600 грн.
Лабіринт "Вісімка вертикальна"
SS447
Дитина до трьох років вже повинна оцінювати простір на 180гр по вертикалі і на 180 гр по горизонталі..
800 грн.
Лабіринт "Квітка"
446
Дитина до трьох років вже повинна оцінювати простір на 180гр по вертикалі і на 180 гр по горизонталі..
700 грн.
Лабіринт Квітка №2
SS445
Дитина до трьох років вже повинна оцінювати простір на 180гр по вертикалі і на 180 гр по горизонталі..
800 грн.