Код товару: 3769
4880 грн.
Спортивне обладнання є важливим компонентом у розвитку будь-якої дитини. Від правильності вибору залежить не лише результат занять, а й їх безпека. Саме тому звертайтеся до магазину «Friend.ua», де доступні відповідні товари за вигідною вартістю. Встановити відповідне устаткування можна вдома, школі та на майданчику біля дому в залежності від типу та габаритів.
Продукція в наявності
Ексклюзивна продукція
Безпечні матеріали

Набір роздаткових дидактичних матеріалів на магнітній основі

Набір виготовлений з якісних та безпечних матеріалів, елементи магнітні, тому можуть використовуватись як демонстраційний або роздатковий матеріал. Призначений для початкової школи, спрямований на вивчення математики, української та англійської мови.

В комплект входить магнітно-маркерний планшет, дидаткичний матеріал "Танграм" , "Математика, частина 1", "Математика, частина 2", матеріали з української та англійської мови.

Набір розвиває: математичні та мовні навички, логіку, пам'ять, увагу, мислення.

Підійде для шкіл, центрів розвитку, курсів чи домашнього користування.


Країна виробникУкраїна
Комплектаціямагнітно-маркерний планшет, набір дидактичних матеріалів на магнітній основі "Танграм" - 21 елемент, набір дидактичних матеріалів на магнітній основі для початкової школи "Математика, частина 1" (розряди і фігури - 36 шт, геометричні фігури - 63 шт, цифри і знаки - 42 шт, розряди (числа)- не більше 21 шт, цифри і знаки, визначення часу - 22 шт, склад числа - 11 шт, набір дидактичних матеріалів на магнітній основі для початкової школи "Математика, частина 2" (овочі-10 шт, фрукти - 10 шт, солодощі - 10 шт, тварини/звірі -10 шт, птахи - 10 шт, риби - 10 шт, транспорт -10 шт, набір дидактичних матеріалів на магнітній основі для навчання грамоти ( букви, які позначають голосні та приголосні звуки, фішки для звукової схеми - 225 шт, алфавіт в картинках - 34 шт, казки - 40 шт, букви українського алфавіту - 198 шт, набір дидактичних матеріалів на магнітній основі "Англійська мова" (чорнобілі букви англійського алфавіту - 106 шт, кольорові букви англійського алфавіту - 106 шт, алфавіт в картинках - 25 шт, картинки зі словами - 52 шт, фонетичні символи - 52 шт.


Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Похожие товары
Дидактичний набір для навчання грамоти і письма на магнітах
3770
Дидактичний набір для навчання грамоти і письма на магнітахВ набір входять картки на магнітах з букв..
1570 грн.
Розумна Книга 200 Перших Слів Cезон 1
3771
Розумна Книга 200 Перших Слів Cезон 1Інтерактивна книга для вивчення англійської мови. Книга містить..
350 грн.
Розумна Книга 200 Перших Слів Cезон 2
3772
Розумна Книга 200 Перших Слів Cезон 2Інтерактивна книга для вивчення англійської мови. Книга містить..
350 грн.
Інтерактивна Книга Англійська Абетка
3773
Інтерактивна Книга Англійська АбеткаЯскрава, інтерактивна книга з якою дітки в ігровій формі вивчать..
350 грн.
Магнітна Арифметика
3791
Магнітна Арифметика - це унікальний, дизайнерський набір для розвитку Вашої дитини. В ньог..
350 грн.